O nas

Firma powstała w listopadzie 2009r. Doświadczenie zdobywaliśmy montując wentylacje we Włoszech, od 2006r. działamy w branży klimatyzacyjno – wentylacyjnej w Polsce. W tej chwili jesteśmy firmą ogólnopolską z siedzibą w Makowie Mazowieckim.

Oferujemy doradztwo techniczne na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu oraz jego realizację. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na realizacji naszych projektów oraz wiedzy technicznej. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w celu doboru najlepszych maszyn w najatrakcyjniejszych cenach. Świadczymy usługi zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dużych firm. Przygotowywane przez nas oferty są adekwatne do wymogów oraz możliwości finansowych Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, w celu zaspokojenia potrzeb każdego Klienta. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, za pomocą którego serwisujemy urządzenia klimatyzacji i wentylacji. Montowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne.

Gwarantujemy regularną opiekę serwisową, która pozwala utrzymać systemy klimatyzacyjne w pełni sprawności, redukując tym samym prawdopodobieństwo awarii oraz podnosząc wydajność urządzeń.

W przypadku kiedy od działania klimatyzacji zależy funkcjonowanie innych urządzeń (serwerownie, hale sprzedaży) udostępniamy awaryjną pomoc 24 godziny na dobę. 

Działamy na terenie województwa mazowieckiego i okolic.

uprawnienia-001certyfikat-LG-001_min

Dodaj komentarz