Klimatyzacja

Klimatyzator typu split to urządzenie podzielone na dwie jednostki: wewnętrzną zawierającą parownik wraz z wentylatorem oraz zewnętrzną ze skraplaczem i sprężarką. Takie rozwiązanie znacznie obniża poziom hałasu i zwiększa komfort użytkowania. Ze względu na typ montażu posiadamy w swojej ofercie:

 

Klimatyzator kasetonowy

 

Urządzenia posiadają wiele zastosowań i można je instalować w różnego typu pomieszczeniach – restauracjach, hotelach, biurach, czy salach konferencyjnych. Klimatyzator kasetonowy poza dużym walorem estetycznym, wyposażono w szereg funkcji. Dodatkowo 4-stronny przepływ powietrza umożliwia równomierny jego rozkład w pomieszczeniu.

 

Klimatyzator przypodłogowo-sufitowy

 

Urządzenie pozwala na swobodę wyboru miejsca instalacji – może być umieszczany na ścianie przy podłodze, ale i pod sufitem. Idealne rozwiązanie dla biur i sklepów, gdzie ważne jest optymalne zagospodarowanie powierzchni.

 

Klimatyzator kanałowy niskiego sprężu

 

Urządzenia charakteryzują się sprężem dyspozycyjnym do 40-60Pa i niskim poziomem hałasu. Idealnie nadają się do montażu w podwieszanych sufitach lub zabudowy z karton gipsu. Przede wszystkim stosuje się je w nierozbudowanych systemach wentylacyjnych.

 

KLIMATYZATOR SPLIT:

LG

    • Gallery Inverter V

wentylacja wyciągowa ostrołęka

 

wentylacja obiektów przemysłowych warszawa

    • Artcool Inverter V

wentylacja nawiewno-wyciągowa warszawa

 

KLIMATYZATOR KASETONOWY

wentylacja mazowieckie

 

okapy wyciągowe pułtusk

 

KLIMATYZATOR PRZYPODŁOGOWO SUFITOWY

6

78

 

 

KLIMATYZATOR KANAŁOWY NISKIEGO SPRĘŻU

9

 

0